Nowości wydawnicze I

Przepraszam, ale ze względu na szkołę nie mam kiedy czytać, więc na razie nie ma żadnej recenzji.

Mam też problem z komentarzami. Kiedy chcę skomentować Waszą notką, pojawia mi się to okienko, gdzie wpisuję hasło z obrazka, potem każe mi się zalogować, znowu okienko i tak w kółko. Za pierwszym razem wyświetliła mi się informacja, że zablokowano skrypty ze względu na bezpieczeństwo. Nie wchodziłam w żadne ustawienia ani nic, więc jak to się mogło stać? Jeśli macie jakiś pomysł, to proszę o rady.

A teraz kilka nowości wydawniczych


Dziewczyny z Hex Hall. Diable szkło

Po burzliwym semestrze w Hex Hall Sophie jedzie na wakacje do Londynu. Teraz, kiedy wie, że jest demonem, nie ma szans na spokojny wypoczynek. Na dodatek pojawia się zabójczo przystojny Archer Cross, który skradł serce Sophie i... czyha na jej życie.

Zakazane noce z wampirzycą
To co zakazane smakuje najlepiej. Na przykład noc z kobietą o naprawdę krewkim temperamencie…
Vanda ma kłopoty. Jako właścicielka nocnego klubu dla wampirów nieraz musiała być ostra, ale tym razem doprawdy przesadziła. Po serii skarg byłych pracowników na wybuchowe usposobienie szefowej zostaje skazana przez wampirzy sąd: ma nauczyć się radzić sobie z gniewem. Pomagać jej będzie Phil Jones, śmiertelnik, co już nie wróży najlepiej. A jeśli dodać do tego jego seksapil, który budzi w Vandzie nienasycony głód…
Vanda nie wie jednak, kim naprawdę jest mężczyzna, który ma nauczyć ją panowania nad sobą (ale czy to w ogóle możliwe, kiedy on jest blisko?). Powinna trzymać się od niego z daleka, inaczej może zupełnie (dosłownie) stracić głowę…


Oddech nocy
Pełna subtelnej erotyki, literackich odniesień i mrocznej magii gotycka trylogia dla wielbicielek miłosnych opowieści z dreszczykiem.
Życie siedemnastoletniej Kelley kręci się wokół teatru. Już niebawem premiera „Snu nocy letniej” Szekspira, w którym dziewczyna, zrządzeniem losu, dostała rolę Tytanii, władczyni elfów... Nim jednak uniesie się kurtyna, Kelley pozna kogoś, kto na zawsze zmieni jej życie. Sonny Flannery jest podrzutkiem, śmiertelnym dzieckiem wychowanym przez Faerie. Wraz dwunastoma podobnymi sobie istotami, Sonny czuwa nad bezpieczeństwem bramy łączącej światy śmiertelników i elfów. W niektóre noce w roku granice między rzeczywistościami zacierają się w niebezpieczny sposób... Dwie rasy nieśmiertelnych nieustająco balansują na krawędzi wojny, a dwór Unseelie, posunie się do każdego podstępu, by tylko wedrzeć się do świata ludzi.
Nowości wydawnicze I Nowości wydawnicze I Reviewed by Martha Oakiss on środa, maja 25, 2011 Rating: 5