ODDAM ZA DARMO - Szukam recenzentów


Otóż, tak jak w tytule, szukam recenzentów mojej książki.

Na czym miałaby polegać ta współpraca?

Komuś z Was wyślę (oczywiście na mój koszt) moją książkę pt. „Sevile. Magia I Miłość”. Osoba ta, po otrzymaniu książki, ma obowiązek w ciągu dwóch tygodni napisać recenzję oraz opublikować ją na swoim blogu  i portalach typu nakanapie, lubimyczytac czy empik. Książka (z autografem) staje się Waszą własnością.

Jeżeli jesteś chętny/chętna na zostanie moim jednorazowym recenzentem, napisz w komentarzu pod ta notką swój email, adres bloga oraz dlaczego chcesz dostać i zrecenzować „Sevile”.

Byłabym wdzięczna, jeżeli na swojego bloga wstawicie banerek

 


 
Zgłoszenia przyjmuję do 13.07
 

OPIS:

„SEVILE. Magia i miłość” to paranormalny romans dla tych, którzy mają dość bezbronnych księżniczek ratowanych przez dzielnych rycerzy. Czas odwrócić historię i poznać nietypową kobietę, dbającą o życie nieporadnego mężczyzny.

Selena jest sevilem. Istotą z innego wymiaru wtrącającą się w życie ludzi. Zostaje jej powierzona odpowiedzialna misja – zniszczenie naukowca, który jest coraz bliżej prawdy i odkrycia tajemnicy sevili. Ciężko jest jednak zrealizować plan, gdy dostaje się ciało człowieka, którym nie umie się posługiwać. Dziewczyna, prócz nowych doznań i emocji, będzie musiała zmierzyć się z silnym uczuciem do swojego celu. Wie, że go kocha. Wie, że musi go zabić. Czy będzie umiała połączyć te dwie opcje?
ODDAM ZA DARMO - Szukam recenzentów ODDAM ZA DARMO - Szukam recenzentów Reviewed by Martha Oakiss on środa, lipca 03, 2013 Rating: 5