KONKURS: Cudowne tu i terazCudowne tu i teraz to książka Tima Tharpa, kolejna książka wydana przez wydawnictwo Bukowy Las w cyklu Myślnik, w którym ukazują się książki z gatunku New Adult namawiające do myślenia. 

"Sutter Keely to rozrywkowy gość, który poderwie do tańca największego smutasa. W szkole daleko mu do orła, nie planuje studiów i prawdopodobnie spędzi większość życia, składając koszule w sklepie z męską odzieżą. Trudno. Ważne, że miasto jest pełne kobiet, a dobry alkohol potrafi sprawić, że życie jest absolutnie fantastyczne.

Pewnego ranka po nocnej balandze Sutter budzi się na obcym trawniku i poznaje Aimee. Aimee nie wie, o co chodzi w życiu. Aimee to towarzyska porażka. Aimee potrzebuje pomocy, więc bohaterski Sutterman podejmuje wyzwanie. Ma plan: pokaże jej, na czym polega dobra zabawa i puści ją wolno, gdy będzie gotowa żyć pełnią życia. Jednak okazuje się, że Aimee to dziewczyna inna niż wszystkie, które poznał do tej pory. Nie wiedząc kiedy i jak, Sutter zakochuje się po uszy. Do tego czuje, że po raz pierwszy w życiu ma wpływ na kogoś innego – może mu pomóc, ale może też go zniszczyć…"


Macie ochotę przeczytać tę książkę? Dzięki wydawnictwu Bukowy Las możecie ją u mnie wygrać!Regulamin konkursu
1. Organizatorem konkursu jest Martha Oakiss, właścicielka bloga Secret-Books.blogspot.com oraz kanału YouTube.com/user/koberka94 i w tychże miejscach odbywa się konkurs.
2. Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Bukowy Las
3. Rozdanie trwa od 28.04.2015 do 9.05.2015 23:59
4. Zwycięzca rozdania zostanie wyłoniony przez mój wybór subiektywnie najlepszej, najbardziej kreatywnej odpowiedzi.
5. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zostać obserwatorem bloga/kanału, w komentarzu wyrazić chęć udziału, podać adres mailowy oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Będę również wdzięczna za umieszczenie na swoim blogu lub Facebooku bannera konkursowego.
6. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz książki "Cudowne tu i teraz" Tima Tharpa.
7. O wygranej zwycięzca zostanie powiadomiony drogą e-mailową w ciągu 5 dni od daty zakończenia rozdania. Zwycięzca w ciągu 3 kolejnych dni zobowiązany jest do wysłania do mnie e-maila zwrotnego z adresem do wysyłki nagrody. W sytuacji, kiedy zwycięzca nie zastosuje się do powyższego punktu, przeprowadzone zostanie ponowne losowanie i wyłoniony zostanie inny zwycięzca. Lista zwycięzców opublikowana zostanie na FanPage’u Secret Books
8. Zwycięzcy rozdania powinni posiadać adres korespondencyjny na terenie Polski. Nie wysyłam paczek za granicę.
9. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.) 

Pytanie konkursowe:
Czym dla Ciebie jest CUDOWNE TU I TERAZ? Spróbujcie myśleć kreatywnie, dosłownie lub metaforycznie. Odpowiedź napisz w komentarzu w MAX. 5 zdaniach.


Będę wdzięczna za opublikowanie u siebie wiadomości o konkursie, tutaj także banner.

Wersja video konkursu - możecie zgłaszać się na blogu lub na kanale ALE, MUSICIE być obserwatorami miejsca, w którym się zgłaszacieKONKURS: Cudowne tu i teraz KONKURS: Cudowne tu i teraz Reviewed by Martha Oakiss on wtorek, kwietnia 28, 2015 Rating: 5