Atak biało-czarnych kosmitów! || Czytamy "Inwazja Bazgrołów"


INWAZJA BAZGROŁÓW

Dziś przedstawiam Wam kolejną kolorowankę, których ostatnio multum na naszym rynku. Tym razem Doodle Invasion, w której naprawdę dużo się dzieje. Małe stworki, choć z pozoru w wielkim chaosie, zawierają w sobie malutkie szczególiki. Kosmici nas napadli, a teraz my możemy stworzyć dla nich nową historię.

Jeżeli chodzi o techniczną stronę Inwazji Bazgrołów, to, po pierwsze, kolorowanki są jednostronne. Nie musimy więc martwić się, że przy mocniejszym dociśnięciu kredki, kolor przebije nam na nadruk z drugiej strony, że pojawią się na nim nierówności czy przebicia. Po drugie, kartki są zszyte tak, że naszą książkę możemy szeroko otworzyć i podczas kolorowania Bazgroły nie będą ciągle nam się zamykać. Dodatkowo to szycie pozwala nam na łatwe wyrwanie danej kartki – możemy więc ją oprawić i powiesić nad łóżkiem. Atrakcją jest również okładka, która nie jest błyszcząca, jak w większości książek, ale papierowa – więc i ją możemy pokolorować. A z tyłu dołączono kawał grubej tektury, przez co sztywną podkładkę do kolorowania mamy zawsze przy sobie.

Więc jeżeli chcecie się odstresować, albo po prostu wrócić do czasów dzieciństwa, to Doodle Invasion jest bardzo dobrą opcją. Kredki do rąk i przygodę z ufoludkami czas zacząć!
 

Inwazja Bazgrołów. Blok rysunkowy
Doodle Invasion
Kerby Rosanes Zifflin
104 strony

2015Wersja video

Atak biało-czarnych kosmitów! || Czytamy "Inwazja Bazgrołów" Atak biało-czarnych kosmitów! || Czytamy "Inwazja Bazgrołów" Reviewed by Martha Oakiss on środa, maja 20, 2015 Rating: 5