KONKURS: Pod Kloszem - Meg Wolitzer


Poprzedni konkurs jeszcze nie dobiegł końca, a ja już dziś mam dla Was kolejny!
Tym razem, dzięki uprzejmości wydawnictwa Bukowy Las, możecie zgarnąć książkę Pod Kloszem autorstwa Meg Wolitzer. Premiera dziś, więc zachęcam do brania udziału! I jestem bardzo ciekawa Waszych kreatywnych odpowiedzi ^^JEST MIEJSCE, W KTÓRYM ZAGUBIENI SIĘ ODNAJDUJĄ.

Gdyby życie było sprawiedliwe, Jam Gallahue nadal mieszkałaby w rodzinnym New Jersey ze swoim uroczym chłopakiem z Wielkiej Brytanii – Reevem Maxfieldem. Oglądaliby razem stare skecze i całowali się między regałami szkolnej biblioteki. Z pewnością nie byłaby teraz w Wooden Barn, szkolnym ośrodku terapeutycznym w Vermoncie, i nie chodziłaby na przeznaczone tylko dla wybranych uczniów (rzekomo odmieniające życie) lekcje pt. „Specjalne zagadnienia z literatury angielskiej” poświęcone wyłącznie twórczości Sylvii Plath.
Życie jednak nie jest sprawiedliwe. Reeve’a nie ma już od ponad roku, a Jam wciąż nie może otrząsnąć się po stracie. Kiedy zadanie domowe polegające na pisaniu pamiętnika otwiera Jam i pozostałym uczniom drogę do innego świata, nazwanego przez nich Belzharem, dziewczyna odkrywa rzeczywistość, w której czas staje w miejscu, a ona znów może poczuć obecność Reeve’a. Jednak zapełniając kolejne strony dziennika, Jam musi zmierzyć się z prawdą i zdecydować, jak wiele jest gotowa poświęcić, by odzyskać to, co utraciła.
Zapierająca dech w piersiach i zaskakująca historia o pierwszej miłości, głębokim cierpieniu i sile, jaką daje pogodzenie się ze swoim losem.
A co zrobić, aby wygrać?
Regulamin konkursu
1. Organizatorem konkursu jest Martha Oakiss, właścicielka bloga Secret-Books.blogspot.com oraz kanału YouTube.com/user/koberka94 i w tychże miejscach odbywa się konkurs.
2. Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Bukowy Las
3. Konkurs trwa od 17.06.15 do 30.06.15
4. Zwycięzcą zostanie autor najciekawszej, najbardziej oryginalnej i zaskakującej mnie odpowiedzi na zadanie konkursowe.
5. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zostać obserwatorem bloga/kanału, w komentarzu wyrazić chęć udziału, podać adres mailowy i z tego samego adresu mailowego wysłać na marthaoakiss@gmail.com odpowiedź na zadanie konkursowe.
6. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz książki Pod Kloszem / Meg Wolitzer
7. O wygranej zwycięzca zostanie powiadomiony drogą e-mailową. Zwycięzca w ciągu 3 kolejnych dni zobowiązany jesy do wysłania do mnie e-maila zwrotnego z adresem do wysyłki nagrody. W sytuacji, kiedy zwycięzca nie zastosuje się do powyższego punktu, przeprowadzone zostanie ponowne losowanie i wyłoniony zostanie inny zwycięzca. Lista zwycięzców opublikowana zostanie na FanPage’u Secret Books
8. Zwycięzca powinien posiadać adres korespondencyjny na terenie Polski. Nie wysyłam paczek za granicę.
9. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.) 


Zadanie konkursowe:
Na adres marthaoakiss@gmail.com wyślij SAMODZIELNIE ZROBIONE zdjęcie inspirowane okładką "Pod Kloszem" / Meg Wolitzer. Nagrodzę pracę najbardziej oryginalną, taką, która mnie czymś zaskoczy, która wyróżni się spośród innych zgłoszeń.

Życzę wszystkim powodzenia i już nie mogę się doczekać, aż zobaczę, na jakie pomysły wpadliście ^^KONKURS: Pod Kloszem - Meg Wolitzer KONKURS: Pod Kloszem - Meg Wolitzer Reviewed by Martha Oakiss on środa, czerwca 17, 2015 Rating: 5