KONKURS bez sensu


Jeżeli lubicie kreatywne wyzwania, zabawy ze znajomymi, a także czasem nachodzi Was na chwilę refleksji, to Książka bez sensu - i konkurs poniżej - jest właśnie dla Was!

Recenzja Książki bez sensu: TUTAJ

Video recenzja + konkurs:KONKURS!!!


Regulamin konkursu
1. Organizatorem konkursu jest Martha Oakiss, właścicielka bloga Secret-Books.blogspot.com oraz kanału YouTube.com/user/koberka94 i w tychże miejscach odbywa się konkurs.
2. Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Insignis
3. Rozdanie trwa od 15.07.15 do 22.07.15
4. Zwycięzcy rozdania zostaną wyłonieni w drodze mojej subiektywnej oceny prac konkursowych.
5. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zostać obserwatorem bloga/kanału, w komentarzu wyrazić chęć udziału, podać adres mailowy oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Będę również wdzięczna za umieszczenie na swoim blogu lub Facebooku informacji o konkursie.
6. Nagrodą w konkursie jest Książka bez sensu Alfie Deyes x 2
7. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą e-mailową w ciągu 5 dni od daty zakończenia rozdania. Zwycięzcy w ciągu 3 kolejnych dni zobowiązani są do wysłania do mnie e-maila zwrotnego z adresem do wysyłki nagrody. W sytuacji, kiedy zwycięzca nie zastosuje się do powyższego punktu, przeprowadzone zostanie ponowne losowanie i wyłoniony zostanie inny zwycięzca. Lista zwycięzców opublikowana zostanie na FanPage’u Secret Books
8. Zwycięzcy rozdania powinni posiadać adres korespondencyjny na terenie Polski. Nie wysyłam paczek za granicę.

9. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.) 

ZADANIE KONKURSOWE:
Zrób w komentarzu coś bez sensu


Życzę Wam powodzenia!KONKURS bez sensu KONKURS bez sensu Reviewed by Martha Oakiss on środa, lipca 15, 2015 Rating: 5