Hippie & Paisley


HIPPIE & PAISLEY

Z czym kojarzą Ci się lata 70. i 80.? Z Janis Joplin? Johnem Lennonem? Wolnością, beztroską i dziećmi-kwiatami? A czy wiesz, czym jest ‘Paisley’? Zapraszam na moment odstresowania  w towarzystwie bardzo klimatycznych kolorowanek – Koloraże. Hippie&Paisley.

Koloraże to zestaw polskich kolorowanek. Miałam już do czynienia z Kwiecistymi Łąkami, a teraz czas na krok w przeszłość i zapoznanie się z nowymi wzorami.

Hippie to czasy hipisów, beztroskiej zabawy i szaleństw. W kolorowance tej znajdziemy zarówno odnoszące się do tej epoki napisy i ilustracje (LOVE, PEACE), jak i różnorodne wzory, które nie narzucają nam z góry konkretnej kolorystyki – możemy dać się ponieść wodzą wyobraźni i tworzyć własne, małe dzieła sztuki.

Czym natomiast jest Paisley? To fantazyjne wzory i motywy roślinne odnoszące się do Orientu, do perskich materiałów i zdobień. Charakterystyczne łezki pojawiają się tam bardzo często, a teraz i my możemy poćwiczyć ich projektowanie.

Hippie &Paisley to 128 stron ilustracji wydrukowanych dwustronnie na papierze o wysokiej gramaturze. Kilka ostatnich stron pozostawia nam puste miejsce na własne wzory, pomysły czy dedykacje, po czym przygotowane są na wyrwanie i powieszenie ich na ścianie lub podarowanie komuś z bliskich.Recenzja stworzona w ramach współpracy z Wydawnictwem RelacjaZobacz także:


Hippie & Paisley Hippie & Paisley Reviewed by Martha Oakiss on poniedziałek, sierpnia 31, 2015 Rating: 5