Sierpniowy HaulKto ma dwa kciuki i nie kupił w zeszłym miesiącu żadnej książki? Ta pani!!!!

Tak, tak, dokładnie. Udało mi się. Nie kupiłam sobie w sierpniu ani jednej książki. Za to przybyło trochę innych smakowitych kąsków.
Zapraszam więc do czytania

lub oglądania:
---------------------------------------------------Kto ma dwa kciuki i nie kupił w zeszłym miesiącu żadnej książki? Ta pani!!!!

Tak, tak, dokładnie. Udało mi się. Nie kupiłam sobie w sierpniu ani jednej książki. Za to przybyło trochę innych smakowitych kąsków.
Zapraszam więc do czytania
lub oglądania:

1. Płytka Il Volo – wygrana w konkursie. Trio mężczyzn, którzy zdecydowanie powinni wygrać Eurowizję, ale pupa, bo się Mans wepchnął (którego ogólnie lubię, ale tym razem byli lepsi. Np. Włochy. I Estonia)
2. Czytnik Ebooków – rzecz okrutna, rzecz niespodziewana, rzecz szokująca. Martha, odwieczny wróg ebooków, kupiła sobie czytnik. Paperwhite 2. Jak się sprawuje? Niedługo powiem o nim więcej.
3. Aplikacja / Lauren Miller – dystopia młodzieżowa o aplikacji decydującej o naszym życiu + mnóstwo zagadek logicznych, zarówno dla bohaterki, jak i dla nas. Naprawdę świetna pozycja, którą Secret Books objęło patronatem. | RECENZJA |
4. Co ze mnie zostało / Kat Zhang – a gdybyśmy tak nosili w sobie kilka dusz? Bardzo fajna wizja, co by było, gdyby w jednym ciele żyło kilka osobowości. Jak się przyjrzymy, to historia okazuje się nad wyraz prawdziwa i smutna.
5 i 6. Piękna Katastrofa i Chodząca Katastrofa – młodzieżowy romansik o dobrze ułożonej dziewczynie (takiej jak ja J ), na której drodze staje niegodziwy chłopak. Seria jeszcze przede mną, ale planuję zabrać się za nią we wrześniu.
7. Oddam Ci Słońce / Jandy Nelson – tylko dobrego wciąż mówi się o tej historii o bliźniakach. Że jest ciepła, piękna, poruszająca i że zaznaczę w niej setki cytatów. Niezmiernie cieszę się więc, że udało mi się ją wygrać w konkursie.
8. Demon żądzy / Dominika Szałomska – kolejna wygrana w konkursie, od samej autorki. Historia dziewczyny, kochanki Lucyfera. To będzie bardzo płomienna lektura.
9. The Ruin Box / Rachel Van Dyken – wygrana również z powyższego konkursu. I jaka piękna! Zawiera w sobie tomy 1-2, czyli Utrata i Toxic + Shameless, czyli nowelkę niewydaną w Polsce. Wszystko w oryginale i z autografem!
10. Hippie &Paisley – kolejna odsłona Koloraży, tym razem opierająca się na latach 70. i wzorach orientalnych. Się koloruje! | RECENZJA |
11. Crazy Drawings – kolejna kolorowanka, która nie dość, że ma super ilustracje, to jeszcze świetną, wygodną formę, więc mogę sobie kolorować nawet na kolanie i nie męczyć się z zamykającą książką. | RECENZJA |
12. Sztuka Zentangle – wygrana w konkursie. Tym razem nie kolorowanka, a poradnik (?). Wskazówki, jak tworzyć własne doodle, mendale, zendale i te inne wzorki, na punkcie których mam ostatnio bzika.


Czytaliście coś z powyższych powieści? Co polecacie?

--------------------------------------------------

Z nowości:
Wiem, że sporo osób chciało obserwować Secret Books, ale nie mając konta na blogerze/gmailu nie mieli takiej możliwości. Specjalnie dla Was, po prawej stronie, pojawiła się ramka z subskrypcją. Możecie dodać swój adres mailowy, zasubskrybować stronę i zawsze, gdy na blogu pojawi się nowy post, będziecie o tym informowani :)

--------------------------------------------------


Zobacz także:
Sierpniowy Haul Sierpniowy Haul Reviewed by Martha Oakiss on poniedziałek, września 07, 2015 Rating: 5