Świeżynki #4 // do lutego 2016


Zapraszam Was na nowe Świeżynki, czyli książkowo-filmowe informacje i zapowiedziach i nadchodzących premierach.

Video:


--------------------------

Zacznijmy od mego ukochanego Sherlocka i wieści, że świąteczny odcinek specjalny ukaże się 1 stycznia. Co więcej, ma on być emitowany w kinach. Miejmy nadzieję, że w Polsce również!

Fantastic Beasts and where to find them to podręcznik Harrego Pottera, który doczekał się wersji filmowej z Eddiem Redmaynem w roli głównej.

Warner Bros wykupiło prawa do serii The Arcana Chronicles autorstwa Kresley Cole. O pierwszym tomie, Poison Princess, jeszcze w Polsce nie słychać, ale skoro będzie film, to można oczekiwać, że jakieś nasze wydawnictwo zajmie się tą serią.

 

Złoty Kompas, czyli pierwszy tom Mrocznych Materii ukazał się już jako film. Nie odniósł sukcesu, więc twórcy zabierają się teraz za serial.

Wiemy także, że ACOTAR pani Mass stanie się serialem. Szklany Tron na ekranie, ACOTAR na ekranie... Tyle szczęścia!

The Song Rising to trzeci tom Czasu Żniw od Samathy Shannon. Za granicą ukaże się on dopiero w listopadzie 2016 roku, ale biorąc pod uwagę, jak bardzo młoda autorka je dopracowuje - możemy chyba wybaczyć to długie oczekiwanie.


Greccy Herosi według Percy'ego Jacksona to gratka dla fanów Ricka Riordana. Premiera 2 grudnia.

Królowa i faworytka to dwa opowiadania ze świata Rywalek od Kiery Kass. Pozycja obowiązkowa dla fanów tych pięknych sukien. Premiera 2 grudnia.

Mordercze od pani Shepard to już 16 tom Pretty Little Liars. Czy ktoś jeszcze pamięta, co się działo w tym tasiemcu? Premiera 13 stycznia.

Ogień i Lód to drugi tom cudnej, kociej serii dla starszych i młodszych. Premiera 25 stycznia.


Ann Brasheres, którą możecie znać ze Stowarzyszenia Wędrujących Dżinsów przygotowała dla nas nową powieść, Tu i Teraz. Premiera 13 stycznia.

Kuracja Samobójców do drugi tom robiącej u nas furorę Plagi Samobójców, czyli serii Program. Premiera 13 stycznia.

Pięć sposobów na upadek, kolejna powieść od K.A. Tucker znanej z niezwykle emocjonujących Dziesięciu powodów by oddychać. Znów będziemy płakać? Premiera: 1 stycznia.

Magonia to powieść i pięknej okładce, którą zachwycam się dzięki zagranicznym książkoholikom. My mamy zobaczyć ją na swoich półkach 3 lutego.
A na co Wy czekacie? Macie jakieś inne, ciekawe wieści?

Świeżynki #4 // do lutego 2016 Świeżynki #4 // do lutego 2016 Reviewed by Martha Oakiss on niedziela, listopada 22, 2015 Rating: 5