Book Haul (luty)


Wiecie co? Wreszcie się cieszę, że nowych książek wcale nie ma aż tak dużo.

Oto i przyszedł czas na pokazanie Wam wszystkich książkowych zdobyczy, które dotarły do mnie w lutym. Co podoba się Wam najbardziej?

1.  Ja, Ty, My - Lisa Currie od wydawnictwa Feeria Young, czyli kolejna książka do rozwijania swojej kreatywności. Tym razem z przyjaciółmi czy bliskimi.
2. Zanim się pojawiłeś - Jojo Moyes, zakup własny i myślę, że większość z Was go zakupiło. To wszystko przez trailer do nadchodzącego filmu!
3. Życie i śmierć - Stephenie Meyer to wygrana w konkursie. Zaskoczyło mnie, że to grube, genderowe tomiszcze zawiera również oryginalny Zmierzch o.o
4. Książka do przeżycia - Tom Charfield od Prószyński i S-ka to książka kreatywna dla dorosłych. Nie będziemy niszczyć. Pochylimy się nad całym naszym dotychczasowym życiem, będzie nieco poważniej.
5. Szklany Miecz - Victoria Aveyard od Wydawnictwa Otwarte/Moondrive, czyli drugi tom Czerwonej Królowej. Było... Cóż. Przeciętnie. Ale dostałam również mapę Norty oraz szminkę Eveline :)
6. Krótka książka o miłości - Karolina Korwin Piotrowska od Prószyński i S-ka, czyli cegiełka o dziewięćdziesięciu filmach godnych uwagi. 
+ kilka ebooków, o których na razie nie mogę Wam powiedzieć. Tajemnica wydawnicza :)
ZOBACZ TAKŻE: Wrap Up (książki + seriale) + TBR (marzec)

Wersja video:

Book Haul (luty) Book Haul (luty) Reviewed by Martha Oakiss on środa, marca 09, 2016 Rating: 5