Botanicznie i kolorowo w Manic Botanic | KOLOROWANKA DLA DOROSŁYCH


Dziś o gratce dla fanów kolorowanek. I zwierzątek. I roślinek. I uprzykrzających życie badylków.


Manic Botanic to kolejna kolorowanka dla dorosłych, mająca przynieść nam błogie odstresowanie i wyćwiczyć zdolności plastyczne. Ta pozycja, poświęcona koncepcji Zifflin, twórcy Inwazji Bazgrołów, zawiera 50 ilustracji autorstwa Irina Vinnika. Każda z nich w całości poświęcona jest urokom otaczającej nas przyrody. Poszczególne strony wypełnione zostały zwierzętami oraz roślinnością. Niektóre z nich są tak piękne, że można odczuwać nie lada strach, przed uszkodzeniem ich źle dobranymi kolorami.

Technicznie: ilustracje są drukowane jednostronnie, więc nie musimy obawiać się utworzenia zgrubień, które uszkodzą kolejny obrazek. Papier nie jest bowiem grubymi, technicznymi kartami, jednak spokojnie wytrzymuje nacisk kredek. Kolorowanka nie ma również przygotowanych perforacji, które ułatwiłyby wyrwanie stron. Kartki mają za to gładką strukturę, która pozwala na równomierne pokrycie.By posłuchać, co mówię o kolorowance, zobaczyć proces tworzenia jednego z obrazków oraz sprawdzić, jak poradziłam sobie z wyzwaniem tanich kredek - zajrzyj do wersji video.


Botanicznie i kolorowo w Manic Botanic | KOLOROWANKA DLA DOROSŁYCH Botanicznie i kolorowo w Manic Botanic | KOLOROWANKA DLA DOROSŁYCH Reviewed by Martha Oakiss on wtorek, lipca 19, 2016 Rating: 5