Świadomość kobiet rośnie z każdym rokiem. Nie tylko chętniej korzystamy z nauki o świecie, ale również o nas samych. Jeszcze kilkanaście lat temu nie przywiązywałyśmy dużej uwagi do bielizny. Dziś, większość z nas zdaje sobie sprawę, jaką rolę ona odgrywa. Nie jest tak, że skoro jest niewidoczna, jest nieistotna. Czy to bielizna erotyczna, czy codzienna, powinna być wysokiej jakości. Nie chodzi wyłącznie o jej trwałość. Dlaczego nie warto oszczędzać na bieliźnie?

Intymny kłopot 

Coraz więcej kobiet zmaga się z nawracającymi infekcjami intymnymi. Ciągłe zapalenie pęcherza, świąd, pieczenie. Problemy te potrafią odebrać radość z życia. Mało osób jednak szuka ich przyczyny. Okazuje się, że jest to banalnie prosta do rozwiązania zagadka! Bezpośrednią przyczyną wielu dolegliwości intymnych jest bielizna. Starsze pokolenia zrzucają całą winę na majtki typu stringi. Nie jest to jednak prawda. Na infekcje intymne nie ma wpływu krój, a jakość. Chodzi głównie o materiał. Bielizna erotyczna zazwyczaj szyta jest z koronki. Tworzywo to z reguły uznawane jest za oddychające i dobrze przepuszczające powietrze. Nic bardziej mylnego! Jeśli do produkcji majtek, czy biustonoszy wykorzystany będzie sztuczny materiał, nasza skóra stanie się skłonna do podrażnień. Dlatego niezwykle ważne jest, aby kupując bieliznę, zwracać uwagę na to, czy jest wykonana z bawełny, czy może z poliestru. 

Bielizna erotyczna – atrybut każdej kobiety 

Wiele kobiet rezygnuje z zakupu bielizny erotycznej uważając ją za zbędny wydatek. Zdarza się również, że świadomie zaniechają jej nabycia, gdyż kojarzy im się z niewygodą i wulgarnością. Niegdyś tego typu bieliznę wkładały wyłącznie kobiety lekkich obyczajów. Dziś odchodzi się od tego stereotypu. Bielizna erotyczna, to symbol seksapilu i wyzwolenia. Dobrze dobrana potrafi wywołać erekcję u mężczyzny praktycznie natychmiastowo. Jeżeli jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, nie ma mowy o dyskomforcie przy jej noszeniu. 

Bielizna erotyczna dla każdego!

Zastanawiasz się, jak podgrzać atmosferę w sypialni? Nic trudnego! Większość mężczyzn, to (nie)stety wzrokowcy. Kobiety również zwracają uwagę na detale, jednak to faceci częściej kierują się tym, co widzą. Erekcja u mężczyzn jest tego najlepszym dowodem. Wróćmy jednak do początku. Kiedy para zaczyna się spotykać, obie strony starają się, by w sypialni wzniecić pożar. Z czasem chęci te zanikają. Wkrada się rutyna, która zabija wszystko. Dla szczęśliwego związku ważne jest, aby się jej nie poddać. Dlatego właśnie mężczyźni obdarowują najdroższymi kwiatami prawiąc im komplementy, a kobiety się stroją. Nic jednak nie pobudza tak wyobraźni jak dobra bielizna erotyczna. Zwykła bielizna staje się opatrzona. Nagie ciało nie pobudza wyobraźni. Zatem najlepiej postawić na bieliznę, która uwydatni atrybuty płci pięknej, jednocześnie zasłaniając co nieco. Na rynku dostępnych jest wiele kroi i modeli bielizny egotycznej. Dzięki temu każda z Pań znajdzie coś dla siebie. Bez względu na wiek, wzrost, czy wagę. Najważniejsze to poczuć się piękną. 

Bielizna erotyczna = erekcja u mężczyzny 

Jak wywołać erekcję u mężczyzny? Przede wszystkim nic na siłę! Seks ma być przyjemnością, a nie karą. Nie należy zatem podchodzić do niego, jak do smutnego obowiązku. By obie strony czuły się świetnie, ważna jest atmosfera. Pospieszne zbliżenie na kanapie jest dobre okazjonalnie. By uniknąć rutyny, trzeba się trochę wysilić. Nic nie pobudza zmysłów kobiecych tak, jak kolacja przy świecach i wino. Dla mężczyzn ważniejszy jest unikalny strój i świece. Nic jednak się nie uda, jeżeli para nie będzie się wzajemnie słuchała. Dla jednych idealną rozgrzewką przed stosunkiem jest wspólna kąpiel. Innym wystarczy zobaczenie partnerki w skąpym stroju. Najważniejsze, to obserwować drugą połówkę i poznać jej upodobania. Przyda się także element zaskoczenia. Jeśli chcesz pobudzić zmysły swoje partnera, zaopatrz się w dobrą bieliznę erotyczną. Mężczyźni ją uwielbiają. Nie ważne, czy zakupisz gorset, czy komplet z pończochami. Ważne, że wykażesz inicjatywę i zaangażowanie. Z pewnością zostanie to docenione i wynagrodzone.