Każda z nas jest wyjątkowa. Istnieje wiele rodzajów sylwetek, na przykład talia osy czy tak zwana sylwetka gruszki. Nie inaczej wygląda to w przypadku pup. Różnimy się od siebie pod względem ich kształtu. Część z nas posiada na tyle dobre geny, że bez trenowania pupa jest jędrna, odstająca i stale przyciąga do siebie uwagę. Oczywiście wiele zdziałać może tutaj regularny trening pośladków, który potrafi je rozbudować i ujędrnić. 

Zastanawiasz się jaki rodzaj pupy posiadasz? Pod kątem kształtu oraz szerokości bioder, można wyróżnić następujące rodzaje:

  • odwrócone serduszko (mocno zaokrąglony dół),
  • pupa w literę V (szersza przy kościach biodrowych, a węższa w wewnętrznej stronie ud),
  • pupa okrągła (zaokrąglone, wystające pośladki),
  • pupa kwadratowa  (kości biodrowe w linii prostej z zewnętrzną stroną ud),
  • pupa w kształcie litery A (węższe kości biodrowe przy szerszych zewnętrznych stronach ud).

Jak dobrać majtki do kształtu pupy?

Każda pupa jest piękna, a odpowiednim dobraniem bielizny jesteśmy w stanie uwieźć każdego mężczyznę. Niezależnie od samego kształtu, seksowne majtki sprawią, że Twój tyłek będzie wyglądał niesamowicie. 

Uniwersalnym rozwiązaniem będą figi. Dopasują się do każdego rodzaju pupy. Dzięki optymalnej szerokości zabudowania sprawdzą się zarówno u bardzo szczupłych osób, jak i u tych z wyraźnie zaokrągloną sylwetką. 

W przypadku kwadratowej pupy postawmy na płytkie majtki (na przykład tanga), stringi oraz szorty i bokserki. Pośladki w kształcie litery „V” mają tendencję do opadania lub czasem mogą sprawiać takie wrażenie. Wybierz w takim przypadku bieliznę z odpowiednią zabudową, aby delikatnie podciągnąć je do góry.

Pupa okrągła daje największy wybór, a jedną z najlepszych opcji będą seksowne majtki w formie koronkowych stringów. Sprawdzą się również tutaj damskie bokserki i szorty. Często stosuje się tutaj szew środkowy, dzięki któremu poprawić można kontur pośladków. W przypadku kształtu porównywalnego do litery „A” najczęściej mamy do czynienia z szerokimi biodrami. Warto wtedy wybrać elastyczny materiał, a sprawdzą się tutaj na pewno majtki typu bikini lub tanga. Przy szerokich biodrach zbawieniem mogą okazać się również figi-biodrówki, które optycznie wyszczuplą naszą sylwetkę. 

Nie zapomnij również o materiale, z jakiego zostały wykonane. Dobra bielizna to taka, w której czujesz się dobrze, a w ciągu dnia nic Cię nie obciera i nie denerwuje przy każdym ruchu. Warto zdecydować się na komplet bielizny najlepszej jakości. Wiąże się to oczywiście z nieco wyższą ceną, ale Twój spokój i wygoda są tego warte! Twoja samoocena dzięki temu skoczy gwałtownie do góry. Zobaczysz, że Twój partner nie będzie mógł opanować chęci spoglądania na Ciebie, a jego wzrok będzie nieustannie wpatrzony w Twoje niesamowite, kobiece kształty. 

Pamiętaj, że każda kobieta jest piękna, niezależnie od kształtu pupy. Dobierając odpowiednią bieliznę sprawisz, że Twój tyłek zawsze będzie prezentował się niesamowicie, a Ty będziesz czuła się w niej wygodnie i seksownie!