Zakup alkomatu nie jest prostą decyzją. W zależności od tego, jak często będzie użytkowany oraz do jakich celów ma posłużyć, należy zwrócić uwagę na jego parametry, dostępne funkcje, a przede wszystkim sposób działania. Na rynku dostępnych jest obecnie bardzo dużo modeli alkomatów, które różnią się miedzy sobą także stopniem zawansowania, a co za tym idzie, także ceną. Jeśli szukasz alkomatu, który będzie niezawodny oraz precyzyjny, warto postawić na znane marki. Jedną z nich jest profesjonalny sprzęt firmy Alcofind AF-35, który możesz zakupić w przystępnej cenie na stronie Polskiego Centrum Kalibracji.

Alkomat Alcofind AF-35 – sposób działania

Jak pokazuje przeprowadzony przez Polskie Centrum Kalibracji test, Alcofind AF-35 to alkomat wyposażony w sensor elektrochemiczny, który wykazuje dużą czułość przy wskazywaniu pomiarów nawet niewielkich stężeń alkoholu wykrytych w wydychanym powietrzu. Jego szacowana dokładności wyniku wynosi +/- 0.01‰. Tester uruchamia się za pomocą jednego przycisku – w przypadku braku akcji alkomat wyłącza się samoczynnie, co wpływa z kolei na oszczędność baterii. Urządzenie posiada czytelny, podświetlany wyświetlacz, który pokazuje pomiar w promilach oraz wielorazowy ustnik, który jest montowany do obudowy. Po uruchomieniu alkomatu sensor potrzebuje 15 sekund do przygotowania się do pomiaru, a sam czas poboru próbki trwa zaledwie 3 sekundy. AF-35 wyposażono także w automatyczny zapis pomiarów: analizator wydechu rejestruje oraz przechowuje w pamięci 10 ostatnio wykonanych pomiarów. Co więcej, tester zlicza wszystkie wykonane za jego pomocą badania, dlatego sam przypomina o konieczności okresowej kalibracji. Urządzenie posiada także osobny tryb diagnostyki, dzięki czemu Alcofind AF-35 poinformuje Cię o jego ewentualnym uszkodzeniu czy słabym poziomie naładowania baterii.

Alcofind AF-35 – poręczne urządzenie w niskiej cenie

Alkomat Alcofind AF-35 to tester niewielkich rozmiarów, który cechuje się także wyjątkową lekkością, co sprawia, że możesz mieć go zawsze przy sobie. Dużym plusem urządzenia jest jego ergonomiczna obudowa, która dla bezpieczeństwa została wykonana z wytrzymałego tworzywa ABS – odpornego na wstrząsy czy upadki. W zestawie razem z alkomatem otrzymujesz także komplet 6 wymiennych ustników wielorazowego użytku, baterie, instrukcję w języku polskim oraz pokrowiec na alkomat, dzięki czemu urządzenie jest gotowe do pracy od razu po zakupie. Jak wskazują liczne opinie Alcofind AF-35 to sprzęt o wyjątkowo atrakcyjnej cenie w zestawieniu z oferowaną jakością. Niskie ceny tego sprzętu z pewnością znajdą się na stronie https://polskie-centrum-kalibracji.pl/pl/p/Kalibracja-adiustacja-AlcoFind-AF-35-Premium-w-Polskim-Centrum-Kalibracji/110.

Alcofind AF-35 – zastosowanie alkomatu

Alcofind AF-35 to profesjonalny alkomat, który z powodzeniem sprawdzi się do użytku domowego. Jego prosta obsługa i wysoka precyzja użytego sensora sprawia, że urządzenie jest także stosowane przez służby porządkowe do testów przesiewowych, do kontroli przez firmy ochroniarskie, przez pracowników transportu, a także pracodawców. Wyjątkowo szybki czas poboru próbki pomiarowej sprawia, że alkomat umożliwia sprawne testowanie dużej grupy ludzi za jednym razem, na przykład przy wejściu na imprezy plenerowe.

Alcofind AF-35 – gwarancja wysokiej jakości

Alkomat Alcofind to jeden z wiodących produktów w kategorii tego rodzaju produktów. Jego producent, czyli koreańska firma Da-Tech, jest jedną z bardziej popularnych i najczęściej wybieranych marek przez konsumentów na całym świecie. Alkomaty Alcofind cechują się przede wszystkim wysoką jakością wykonania, co gwarantuje ich długą żywotność, niezawodne działanie, a co za tym idzie precyzyjne pomiary. Stosowanie tego analizatora wydechu nie tylko podniesie komfort korzystania z niego przy każdej okazji, ale także zapewni Ci bezpieczeństwo. W momencie wskazania przez alkomat maksymalnej liczby dozwolonych pomiarów należy udać się do serwisu, gdzie zostanie wykonana kalibracja. Alcofind AF-35 to alkomat, który w przypadku zakupu w Polskim Centrum Kalibracji otrzymasz po poddaniu go uprzedniej usłudze profesjonalnego serwisowania sensora. Dodatkowo dostaniesz stosowny certyfikat potwierdzający jego precyzyjne działanie, które jest wystawiany przez Główny Urząd Miar. Więcej informacji na temat alkomatów Alcofind możesz znaleźć na witrynie https://www.aaaalkomaty.pl/alkomat-af-35.