Wielu mężczyzn nie czuje zadowolenia w związku z rozmiarem swojego członka. Zazwyczaj uważają, że jest zbyt mały. Jeżeli i Ciebie dotyczy ten problem, zapewne zastanawiasz się nad tym, jak powiększyć sobie penisa. Dobrze byłoby zatem, gdybyś poznał metody pozwalające na uzyskanie efektów, na których Ci zależy. Na szczęście masz ich do wyboru co najmniej kilka.

Żele i kremy na powiększenie penisa

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jak powiększyć penisa w nieinwazyjny sposób, powinieneś rozważyć użycie specjalnego kremu bądź żelu. Godny polecenia produkt znajdziesz na przykład na stronie internetowej https://swiat-doznan.pl/penilarge-gel-100ml. Bazuje na starannie wyselekcjonowanych składnikach aktywnych. Co ciekawe, są one naturalne, dlatego żel jest bezpieczny. Ma przede wszystkim poprawić ukrwienie narządów płciowych, jak również wzmocnić i pogrubić penisa. Przyjemna konsystencja żelu umożliwia sprawną jego aplikację.

Alternatywą dla żelu może być krem lub balsam. Tego typu produkty charakteryzują się dość podobnym działaniem. Wybierając typ produktu, kieruj się zatem swoimi osobistymi preferencjami. Pamiętaj jednak o systematyczności oraz o przestrzeganiu zaleceń producenta znajdujących się na opakowaniu lub w dołączonej do niego ulotce.

Jak można powiększyć penisa przy pomocy ćwiczeń?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak można powiększyć penisa, powinieneś obdarzyć uwagą także ćwiczenia. Muszą być jednak odpowiednio dobrane. Zazwyczaj w celu powiększenia członka zaleca się wykonywanie ćwiczeń rozciągających. Określane są często mianem jelqingu. Polegają na specjalnym masażu zwiotczałego członka. Należy delikatnie i w umiejętny sposób ciągnąć go palcami ku górze.

Zwolennicy jelqingu twierdzą, że pozwala on na wydłużenie penisa, przez co członek wygląda na większego. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z faktu, iż ćwiczenia rozciągające wykonywane w niewłaściwy sposób mogą stać się przyczyną bolesnej i niebezpiecznej w skutkach kontuzji. Lepiej zatem powstrzymać się od nich, jeżeli nie czujesz się przekonany do tej metody. Jeśli zaś chcesz spróbować, pamiętaj o zachowaniu ostrożności.

A może tabletki?

Powiększanie penisa może odbywać się nie tylko przy pomocy ćwiczeń oraz żeli i kremów. Równie dobrze możesz zwrócić swoją uwagę na starannie dobrane tabletki. Zazwyczaj są to suplementy bazujące na różnego rodzaju wyciągach roślinnych. Mają za zadanie usprawnić krążenie krwi, a także poprawić ogólną wydolność organizmu. Efektem ich stosowania ma być także pogrubienie i wydłużenie członka.

Wśród konkretnych składników, które często znajdują się w takich tabletkach wymienić można wyciąg z pokrzywy zwyczajnej czy ekstrakt z buzdyganka. Musisz jednak zdawać sobie sprawę z tego, że każdy organizm zareaguje inaczej na suplement stosowany wewnętrznie. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do tego, czy warto używać tabletek na powiększenie penisa, skonsultuj się z lekarzem pierwszego kontaktu.

Warto także upewnić się co do tego, że tabletki nie wchodzą w interakcje z przyjmowanymi na stałe lekami. Jeśli więc chorujesz przewlekle, pamiętaj o starannej analizie składu suplementu, po który sięgasz.

Jakie jeszcze metody na powiększenie członka warto znać?

Jeżeli chcesz wiedzieć, jak skutecznie powiększyć penisa, istnieje możliwość skorzystania również ze specjalnej pompki próżniowej. Możesz nabyć ją w wielu sklepach, zarówno tych stacjonarnych, jak i internetowych. Jeśli zależy Ci na dyskretnych zakupach, wybierz te online.

Musisz jednak zdawać sobie sprawę z tego, że pompki zapewniają efekt powiększenia członka jedynie na pewien czas. Co więcej, wymagają bardzo regularnego stosowania. Mimo że wielu panów jest zadowolonych z efektów uzyskanych dzięki pompkom próżniowym, musisz zachować ostrożność w trakcie korzystania z tego typu akcesoriów. Niewłaściwie użytkowane mogą bowiem doprowadzić do mniej lub bardziej groźnego w skutkach uszkodzenia penisa.

Co więcej, niektórzy urolodzy twierdzą, że pompki próżniowe mogą być niewskazane mężczyznom, którzy doświadczają zaburzeń erekcji.