Bielizna to ten element garderoby, który z powodzeniem można wykorzystać podczas satysfakcjonującej i rozpalającej gry wstępnej. Wszelkie dotychczasowe ankiety i badania dowodzą, że odpowiednio dobrana bielizna ma kolosalne znaczenie i ogromny wpływ na poziom podniecenia mężczyzny. Jest zapowiedzą tego, co za chwilę się wydarzy i wizualną ucztą dla zmysłów. Większość mężczyzn jest wzrokowcami i w związku z tym rozpalanie pożądania powinno zaczynać się już na etapie, w którym nie ma mowy o dotyku czy innych pieszczotach. Mężczyzna najpierw musi zobaczyć. Jaka bielizna najbardziej podnieca mężczyzn?

Kwestia koloru

Dotychczasowe ankiety wykazują, że największym uznaniem wśród mężczyzn cieszy się bielizna w kolorze czarnym. Jest gwarantowanym afrodyzjakiem, bo z jednej strony niesie ze sobą pierwiastek niewymuszonej elegancji, a z drugiej strony jest w jakimś sensie tajemnicza i wyjątkowo kusząca. Czerń w naturalny sposób dodaje kobietom wyważonego seksapilu i szyku. Jest kolorem, który kojarzy się z siłą, ale jest jeszcze jedna pozytywna strona tego koloru – czerń wyszczupla sylwetkę, a zatem pozwoli w niektórych sytuacjach zakryć ewentualne niedoskonałości.

Kolejnym kolorem, który panowie usytuowali na piedestale, jest przeciwieństwo czerni, czyli biel. Kolor biały w przypadku bielizny kojarzy się przede wszystkim z niewinnością i kruchą kobiecością. Wbrew pozorom takie właśnie budzi skojarzenia u mężczyzn i działa to niezwykle dobrze na poziom ich podniecenia. Doskonale kontrastuje z nieco opaloną skórą i jest w związku z tym świetnym afrodyzjakiem.

Zdecydowanie najmniejszym zainteresowaniem cieszy się, o dziwo, bielizna w kolorze czerwonym. Ten kolor od stuleci kojarzy się z seksapilem i kobiecością, aczkolwiek wielu mężczyzn uważa, że jest zbyt wyzywający i arogancki. To kolor, który odstręcza mężczyzn, więc lepiej z niego zrezygnować, ponieważ zakładając na siebie czerwony komplet, można uzyskać rezultat przeciwny do zamierzonego. Warto również unikać bielizny w kolorze cielistym, która, jak wykazują ankiety, nie kojarzy się mężczyznom z przyjemnością, zbliżeniem i satysfakcjonującą grą wstępną. Jaka bielizna podnieca mężczyzn w kwestii fasonu?

Jaki krój?

Wbrew pozorom mężczyźni bardzo dobrze reagują na bieliznę, która zasłania newralgiczne miejsca kobiety. Nie chodzi wobec tego o to, by odsłonić jak najwięcej, ponieważ znacznie większą zachętą dla mężczyzny zestawy bielizny, które stwarzają przestrzeń na element tajemnicy i nagrody. Doskonałym przykładem mogą być zestawy składające się z majtek z nieco wyższym stanem i dopasowanym gorsetem. Mężczyźni uwielbiają gorsety i z przyjemnością oglądają swoje partnerki w takowych. Klasycznym afrodyzjakiem są również zestawy składające się w dużej mierze z koronek. Koronkowa bielizna to gwarantowane podniecenie u mężczyzny i rozpalenie jego zmysłów do granic możliwości. Delikatna ażurkowa koronka z jednej strony zakrywa newralgiczne miejsca, ale z drugiej strony kusi i sprawia, że mężczyźni nie mogą oderwać wzroku od swoich partnerek.

Co jest największym afrodyzjakiem dla mężczyzny?

Komplety erotyczne w magicznabielizna.pl to doskonała propozycja dla kobiet, które poszukują czegoś specjalnego dla siebie i swoich mężczyzn. Spectrum możliwości jest obszerne i z pewnością każda z pań będzie mogła znaleźć idealny zestaw. Zastanawiając się nad tym, co tak naprawdę podnieca mężczyzn, warto jednak zdać sobie sprawę z jeszcze jednej sprawy. Mężczyźni poza koronkami i ulubionym kolorem cenią sobie przede wszystkim kobiety, które doskonale czują się w swojej skórze. Nie chodzi o to, by partnerka wbrew własnej woli przebierała się w bieliznę tylko po to, by zadowolić swojego partnera.

Kobieta musi przede wszystkim wybrać komplet erotyczny, w którym sama będzie się czuła doskonale, bo tylko wtedy będzie w stanie zachwycić swojego partnera. W sklepie magicznabielizna.pl znajdują się przede wszystkim bielizna tworzona z najwyższej jakości materiałów. Dostępne są finezyjne komplety, które sprawdzą się zwłaszcza podczas celebrowania szczególnych okazji, jak i nieco bardziej stonowane, aczkolwiek seksowne zestawy w różnych kolorach.