Alpy charakteryzują się górskimi krajobrazami jak z obrazka. Już na pierwszy rzut oka widzisz grubą warstwę białego puchu, rozległy teren i wreszcie piękne słońce. Dodaj do tego najlepiej utrzymane tereny, niemal pewną gwarancję śniegu i długie trasy o zróżnicowanym stopniu trudności. Masz już przed sobą widok alpejskiego ośrodka narciarskiego? A może jako fan białego szaleństwa oglądasz widoki włoskich czy francuskich Alp w filmach i zastanawiasz się, ile to kosztuje? Sprawdź poniżej, jak zorganizować tani wyjazd na narty w Alpy.

Skorzystaj z ofert profesjonalistów

Narty last minute cieszą się dużą popularnością. Wyjazd jest możliwy do zorganizowania samemu, warto jednak sprawdzić oferty profesjonalistów. Rozważ zatem tani wyjazd na narty z biurem podróży. Firma Na Stok to ponad 20-letnie doświadczenie i szeroka oferta. W połączeniu z naturalną miłością do gór i nart sprawiają, że wyjazdy są dobrze przemyślane, całość uwzględnia wszystkie potrzeby, a proponowana cena jest atrakcyjna.

Wynika zarówno z naszego doświadczenia i obecności na rynku, jak i korzyści skali – zbiorowe rezerwacje i długa współpraca owocują w dobrze wynegocjowane warunki. Najlepsze i najpopularniejsze ośrodki narciarskie w połączeniu ze sprawdzonymi miejscami noclegowymi, możliwym przejazdem autokarem bądź samolotem oraz opieka profesjonalnych rezydentów składają się na ofertę, obok której nie przejdziesz obojętnie.

Narty last minute we Włoszech

Chcesz zorganizować tani wyjazd na narty? Sprawdź najpierw, jakie miejsca we Włoszech warto rozważyć. 

Na uwagę zasługuje region Valltellina, czyli malownicza dolina w Lombardii. Niedaleko przebiega granica ze Szwajcarią. Znajdziesz tam jeden z najpopularniejszych ośrodków – Livigno. To małe miasteczko z każdej strony otoczone górami, którego specyficzny mikroklimat długo utrzymuje dobre warunki narciarskie. Znajduje się tam 110 km tras, dla zaawansowanych i początkujących narciarzy, w połączeniu z licznymi pubami, dyskotekami i sklepami wolnocłowym. Poza Livigno na terenie Lombardii znajdziesz ośrodki: Bormio, Santa Caterina czy Isolaccia.

Oprócz Livigno warto skusić się na Montecampione, czyli ponad 30 kilometrów tras, w tym aż 4 czarne na czele z Seconding Nord, uważaną za najpiękniejszą trasę narciarską w Lombardii. Poza czarnymi trasami znajdziesz tutaj także propozycje dla całej rodziny. Zarówno początkujący, jak i średniozaawansowani narciarze, znajdą dla siebie odpowiednie trasy, a bogata infrastruktura, restauracje i puby, pozwolą wypocząć po ciężkim dniu na stoku.

Miejsc do uprawiania białego szaleństwa we Włoszech jest ogrom. Jeśli szukasz sprawdzonych miejsc, sprawdź nastok.pl, a nie będziesz zawiedziony.

Austria – narty last minute

Oferty na narty last minute to nie tylko Włochy. Dużą popularnością cieszą się austriackie ośrodki. Warto rozważyć Tyrol – Skijuwel. To aż 109 kilometrów tras, od tych najłagodniejszych po profesjonalne trasy FIS. Poza trasami narciarskimi znajdziesz także trasy biegowe i snowparki. Obecność śniegu można niemal zagwarantować. Jeśli szukasz sprawdzonego miejsca na wyjazdy na narty last minute – polecamy Tyrol.

Drugim miejscem, które warto rozważyć myśląc o zimowym wyjeździe w Alpy jest Stubai. Ponownie jest to 110 kilometrów tras zjazdowych. Świetna infrastruktura, perfekcyjnie przygotowane trasy i ich różnorodność sprawiają, że to wyjątkowe miejsce. Zapewnione tutaj masz najwyższy poziom obsługi i świetne warunki narciarskie – ze względu na położenie, szusować możesz nawet do lipca. Poza trasami narciarskimi znajdziesz snow parki, liczne atrakcje dla dzieci oraz restauracje położone przy samych stokach.

Słowacja narty last minute

Szukając last minute, warto zatrzymać się także chwilę na Słowenii. Na jej granicy i Włoch znajduje się wyjątkowe miejsce – Sella Nevea – Kanin, czyli właściwie dwie przygraniczne stacje połączone siecią wyciągów i tras. Ten międzynarodowy ośrodek to 30 kilometrów tras i naturalny biały puch umożliwiający szusowanie nawet w maju. Lokalizacja ośrodka i widok na Alpy z jednej strony, a Adriatyk z drugiej, zapewniają niesamowite wrażenia.

Niezależnie, czy będzie to Twój pierwszy, czy kolejny wyjazd w Alpy – narty last minute z firmą Na Stok to propozycja warta rozważenia. Doświadczenie i niemal niezliczona ilość propozycji zarówno najlepszych ośrodków narciarskich, jak i miejsc noclegowych, w połączeniu z korzystną, ceną to oferta wakacji, obok której ciężko jest przejść obojętnie.